مشاوره کارآفرینی

Entrepreneurship Counseling

تاکنون برای مدیریت کسب‌وکارتان با مشکل مواجه شده‌اید؟ برای حل چالش‌های خود با چه افرادی مشورت می‌کنید؟
همه ما در زندگی به مشورت و استفاده از تجربه و اطلاعات دیگران نیازمندیم، در مواقعی نظر و اطلاعات دیگران می‌تواند چنان تأثیرگذار باشد که ما را از برخی تصمیم‌گیری‌های جدی منصرف و یا به انجام بعضی اقدامات تشویق کند. در اینجاست که اهمیت انتخاب مشاور روشن می‌شود. در راه اندازی و مدیریت کسب‌وکار نیز همین‌گونه است. یک نظر اشتباه و غیر کارشناسی می‌تواند شما را از فرصت سرمایه‌گذاری فوق‌العاده‌ای منصرف کند و یا شیوه‌ای نامناسب برای مدیریت منابع انسانی را به شما پیشنهاد دهد. شاید به‌عنوان یکی از معتبرترین منابع برای مشاوره راه اندازی و مدیریت کسب‌وکار بتوان از کارآفرینانی نام برد که خود با چالش های مختلف مواجه بوده‌اند و آنها را از سر گذرانده‌اند. از این رو، مرکز مشاوره کارآفرینی لیان با بهره گیری از تجارب هیئت موسس خود، می‌توانند راه‌حل‌های اجرایی ارایه کرده و شما را در مسیر مناسب راه اندازی و مدیریت کسب و کار شخصیتان قرار دهند.

دانلود فرم مشاوره کارآفرینی

مشاوره ثبت برند

Brand Registration Counseling

در ساده‌ترین حالت می‌توان برند را نماد هویت یک شرکت یا محصولی خاص دانست، ازاین‌رو طراحی نام و نشان تجاری از اهمیت بسیاری برخوردار است. با ثبت برند شما می‌توانید از کپی‌برداری و سوءاستفاده‌های احتمالی جلوگیری کنید. همچنین در دنیای رقابتی امروز که شرکت‌ها به دنبال به دست آوردن و افزایش سهم بازار خود هستند، ارزش ثبت برند برای همگان بیش‌ازپیش روشن‌شده و اهمیت بسیاری پیداکرده است.
لیان تا کنون ثبت ۵ برند تجاری را در زمینه های مختلف صنایع دستی، بهداشتی، تولیدی وغیره را داشته است.

دانلود فرم مشاوره ثبت برند

مشاوره ثبت اختراع

Patent Counseling

در زندگی بسیاری از افراد لحظاتی بوده که فرد با ایده‌ای منحصربه‌فرد برای تولید یک وسیله و یا یک کالا مواجه می‌شود اما به‌ راحتی از کنار آن عبور کرده و آن را نادیده می‌گیرد. تصور کنید اگر هریک از ما یک ایده تولید محصول و یا ارایه خدمتی هرچند کوچک و ساده را اجرایی می‌نمود، چقدر ابزارها و امکانات زندگی ساده‌تر و پرتنوع‌تر می‌شد. ازاین‌رو به شما توصیه می‌کنیم از این ‌پس با مشاوره کارشناسان مرکز کارآفرینی لیان، اقدام به ثبت اختراع خود کنید. مرکز مشاوره کارآفرینی لیان تا کنون توانسته به مخترعین بسیاری برای ثبت اختراع مشاوره دهد.
ایده‌های خود را با کمک کارشناسان مرکز مشاوره لیان به ثبت رسانده و برای تجاری‌سازی آن اقدام کنید.

دانلود فرم مشاوره ثبت اختراع