مشاوره سرمایه گذاری

Investment Advice

سرمایه گذاری یکی از روش¬های شاخص برای افزایش ثروت و دارایی¬هاست. این روش تا کنون توسط بسیاری از اساتید هوش مالی توصیه شده و ثروتمندترین مردم جهان اندوخته خود را حاصل سرمایه گذاری در حوزه¬های گوناگون می¬دانند. هوشمندانه¬ترین شیوه، تقسیم سرمایه به چند بخش و اختصاص آن به حوزه¬های گوناگون است. اگر با روش¬ها و فرصت¬های سرمایه گذاری آشنا نیستید و به دنبال بسترهای مناسب برای افزایش دارایی خود هستید، به شما توصیه می¬کنیم تا از نظر مشاوران سرمایه گذاری استفاده کنید.
مشاورین سرمایه گذاری با شناخت نسبت به فرصت¬های گوناگون و آگاهی از میزان سرمایه و تمایلات شما، با تهیه استراتژی سرمایه گذاری متناسب با نیاز و خواسته شما، بهترین گزینه¬ را به شما پیشنهاد می-دهند. امروز شناخته شده ترین انواع سرمایه گذاری در بین عموم مردم را می¬توان تهیه بورس اوراق بهادار، املاک، طلا و دلار دانست، اما این¬ موارد تنها گزینه¬های شما نخواهند بود. شما می¬توانید با کمک مشاورین متخصص لیان به بررسی سایر فرصت¬های موجود بپردازید و مناسب¬ترین آن¬ها را انتخاب کنید.

مشاوره تامین سرمایه استارتاپ‎ها

مشاوره سرمایه پذیری

Investment advice

اگر کارآفرینی هستید که برای راه‌اندازی و یا توسعه کسب‌وکار خود به جذب سرمایه احتیاج دارید، می-توانید از مشاوران سرمایه گذاری برای انتخاب بهترین راه متناسب با شرایط خود کمک بگیرید. سرمایه پذیری به چند روش امکان پذیر است که در ادامه به شرح آن¬ها خواهیم پرداخت. در صورتی که امکان استفاده از سرمایه شخصی و یا دوستان و آشنایان نزدیک خود را ندارید، به سراغ مجاب کردن سرمایه گذاران خطر پذیر و فرشته بروید. در کنار این افراد، صندوق¬ها و نهادهای سرمایه گذاری نیز گزینه¬های مناسبی هستند که می¬توان از حمایت آن¬ها برخوردار شد. خوشبختانه در سال¬های اخیر نیز بانک¬ها با در نظر گرفتن وام¬های کارآفرینی به کمک کسب و کارها آمده اند. یکی از شاخص¬ترین آن¬ها وام بانکی ویژه سامانه کارا است. این سامانه امکان دریافت وام اشتغال‌زایی را برای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران فراهم کرده است.

در این سامانه امکان ثبت نام برای اشخاص حقیقی و حقوقی وجود دارد، اما اولویت دریافت وام باکسانی است که از کارهای جمعی استقبال کرده و طرح‌هایشان را در قالب شرکت‌های سهامی خاص و تعاونی‌ها ارایه دهند. به گفته معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار محدودیتی در پرداخت تسهیلات وجود ندارد اما ملاحظاتی برای جلوگیری از انحراف منابع در نظر گرفته‌شده است. این تسهیلات در منطقه‌های عشایری و روستایی مرزی با نرخ سود ۴ درصد و در منطقه‌های عشایری و روستایی معمولی با نرخ سود ۶ درصد و در ناحیه صنعتی شهرهایی با زیر ۱۰ هزار نفر، با نرخ سود ۱۰ درصد توزیع شود. این تسهیلات بر اساس ظرفیت و مزیت‌های هر منطقه عشایری یا روستایی اختصاص داده می‌شود، به‌طوری‌که افراد متقاضی لازم است نیازها و ویژگی‌های منطقه را بشناسند و طبق آن طرح‌های خود را ارایه کنند. همچنین این تسهیلات در مناطق شهری با نرخ سود ۱۸ درصد ارایه می‌شود. (در صورت هم‌راستا نبودن طرح با اولویت‌های اعلام‌شده و یا انحراف در استفاده از منابع در زمان اجرا، نرخ سود مورد محاسبه ۱۸ درصد خواهد بود).

مراحل ثبت سامانه کارا

Efficient system registration steps

ابتدا با وارد کردن اطلاعات شخصی خود در این سامانه ثبت‌نام اولیه را انجام می‌دهید. سپس لازم است خلاصه طرح توجیهی را بارگذاری کرده و نسبت به نوشتن طرح توجیهی اقدام کنید. بعد از بررسی کارشناسان وام کارآفرینی به شما تعلق خواهد گرفت. همچنین وام کسب‌وکار روستایی با شرایط ویژه‌ای در اختیار کارآفرینان روستایی قرار داده می‌شود تا زمینه احیای روستاها و ایجاد اشتغال‌زایی روستایی را فراهم کنند. مرکز مشاوره کارآفرینی لیان به عنوان نماینده رسمی سامانه کارا بمنظور ثبت سامانه کارا و تهیه خلاصه طرح توجیهی به ارائه خدمت می پردازد.
دانلود فرم خلاصه طرح
مدارک سامانه کارا

مشاوره حقوقی برای تنظیم قراردادها

Legal advice for arranging contracts

یک شرکت و یک کسب‌وکار در هر مرحله‌ای که باشد، نیازمند استفاده از دانش و تخصص مربوط در زمینه‌ عقد قراردادهای مختلف و روابط کاری خود است. قراردادهای استخدامی، شرکت در مزایده‎، اعطای نمایندگی، تفاهم‎نامه‎های همکاری، قراردادهای داخلی و بین المللی، قراردادهای فروش، پیمانکاری و دیگر قراردادها و پیمان‌نامه‌هایی که در یک مجموعه منعقد می‌شود نیازمند بررسی‌های حقوقی و قانونی است تا هم منافع شرکت تامین شود و هم از بروز مشکلات در آینده جلوگیری به عمل آورد.
صاحبان شرکت‎ها و مشاغل مختلف به خوبی از اهمیت مشاوره حقوقی در پیش‌برد اهداف کسب‌وکار خود آگاه هستند. اگر شما هم قصد دارید تا از دانش و تجربه تیم حقوقی مرکز مشاوره کارآفرینی لیان استفاده کنید همین حالا با ما تماس بگیرید.