مشاوره بازاریابی و فروش

Marketing and sales consulting

اگر در بازاریابی و فروش محصولات و خدمات خود با مشکل مواجه شده اید، زمان آن است تا از مشاورین این حوزه کمک بگیرید. چرا که تبلیغات، بازاریابی و فروش بدون هدف گذاری و نقشه از پیش تعیین شده، ممکن است هزینه و زمان شما را از بین ببرد. مراکز مشاوره با در اختیار داشتن کارشناسان به نام در این زمینه، با هدف گذاری بلند مدت و پی‌ریزی اساس کار، شما را در این امر یاری می‌کنند. همچنین در فعالیت¬های بازاریابی، زمان از اهمیت بسیاری برخوردار است و مدیریت زمان و به موقع دیده شدن در بازار بر جایگاه شما در نظر مشتریان و رقبا تاثیر به¬سزایی خواهد داشت. در کنار تمامی موارد گفته شده، شما به کمک راهنمایی-های مشاوران مرکز مشاوره کارآفرینی لیان قادر خواهید بود تا با انتخاب بهترین شیوه بازاریابی و فروش در کمترین زمان ممکن به نتایج و اهداف استراتژیک تعیین شده خود دست یابید.

تحقیقات بازاریابی

Marketing investigation

یکی از اصلی ترین فعالیت¬های لازم پیش از عرضه محصول یا خدمتی جدید، اطلاع از وضعیت بازار به کمک تحقیقات بازار است. از این رو با آگاهی بدست آمده از نتایج این بررسی¬ها، قادر خواهید بود تا پیرامون آینده محصول و کسب و کار خود تصمیم¬گیری کنید. هدف اصلی تحقیقات بازاریابی شناخت و درک نیازهای آشکار و پنهان مشتریان و بررسی تمایل آن¬ها به محصول شما است. با آگاهی از وضعیت خود در بازار و شناخت علایق مشتریان، قادر خواهید بود تا با بهترین استراتژی، آینده کسب و کار خود را رقم بزنید. کارشناسان مرکز مشاوره کارآفرینی لیان در حیطه بازاریابی و فروش، از تخصص و تجربه بسیاری در این زمینه برخوردار می¬باشند و قادرند پروژه¬های تحقیقات بازاریابی داخلی و خارجی را طبق استانداردهای روز بازاریابی برای کسب و کار شما پیش برند. در این سامانه امکان ثبت نام برای اشخاص حقیقی و حقوقی وجود دارد، اما اولویت دریافت وام باکسانی است که از کارهای جمعی استقبال کرده و طرح‌هایشان را در قالب شرکت‌های سهامی خاص و تعاونی‌ها ارایه دهند. به گفته معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار محدودیتی در پرداخت تسهیلات وجود ندارد اما ملاحظاتی برای جلوگیری از انحراف منابع در نظر گرفته‌شده است. این تسهیلات در منطقه‌های عشایری و روستایی مرزی با نرخ سود ۴ درصد و در منطقه‌های عشایری و روستایی معمولی با نرخ سود ۶ درصد و در ناحیه صنعتی شهرهایی با زیر ۱۰ هزار نفر، با نرخ سود ۱۰ درصد توزیع شود. این تسهیلات بر اساس ظرفیت و مزیت‌های هر منطقه عشایری یا روستایی اختصاص داده می‌شود، به‌طوری‌که افراد متقاضی لازم است نیازها و ویژگی‌های منطقه را بشناسند و طبق آن طرح‌های خود را ارایه کنند. همچنین این تسهیلات در مناطق شهری با نرخ سود ۱۸ درصد ارایه می‌شود. (در صورت هم‌راستا نبودن طرح با اولویت‌های اعلام‌شده و یا انحراف در استفاده از منابع در زمان اجرا، نرخ سود مورد محاسبه ۱۸ درصد خواهد بود).

مشارکت در فروش

Sales participation

در کنار تمامی خدمات مشاوره و تحقیقات بازار لیان، شما می¬توانید بر روی مهارت فروش این تیم حساب کنید. مجموعه لیان قادر است تا با انتخاب بهترین استراتژی بازاریابی به اجرای کمپین های مجازی و محیطی پرداخته و در افزایش فروش محصولات و خدمات شما را یاری رساند. شیوه تعامل در این زمینه، در جلسات بررسی و تصمیم گیری خواهد شد.صاحبان شرکت‎ها و مشاغل مختلف به خوبی از اهمیت مشاوره حقوقی در پیش‌برد اهداف کسب‌وکار خود آگاه هستند. اگر شما هم قصد دارید تا از دانش و تجربه تیم حقوقی مرکز مشاوره کارآفرینی لیان استفاده کنید همین حالا با ما تماس بگیرید.