مشاوره حقوقی

Legal Consultancy

تاکنون برای مدیریت کسب‌وکارتان با مشکل مواجه شده‌اید؟ برای حل چالش‌های خود با چه افرادی مشورت می‌کنید؟
فضای کسب‌وکارهای امروزی، همان‎گونه که توانستند پاسخگوی نیاز جوامع حال حاضر جهان باشند، مسائل و چالش‌های حقوقی مختلفی نیز با خود به همراه داشتند. برطرف نمودن این چالش‎ها برای کارفرمایان و مدیران کار آسانی نخواهد بود چرا که با توجه به گسترش و پیچیدگی کسب‌وکارها، استفاده از روش‌های گذشته امکان‌پذیر نیست و لازم است تا در مسیر حرفه‌ای خود از تخصص و دانش مشاوران این حوزه بهره ببرید.
تیم مشاوره حقوقی مجموعه لیان با ارائه خدمات مختلف در زمینه مشاوره حقوقی کسب وکار، در این مسیر همراه شما خواهدبود. این شرکت با استفاده از متخصصین باتجربه خود قادر است تا شما را در تمامی فرآیندها و تصمیم‌گیری‎های کاری اعم از ثبت شرکت و ثبت برند، امور مالی و سرمایه‌گذاری، استخدام و جذب نیروی انسانی، تدوین قراردادهای داخلی و بین‌المللی، ثبت اختراع، بیمه، مالیات و غیره یاری دهد.

مشاوره حقوقی برای رفع چالش‌های پیش رو

Address the challenges ahead

چالش‌های حقوقی از جمله مهم‎ترین چالش‎های موجود بر سر راه فعالیت‌های کاری مختلف به شمار می‌آید. هر کسب‌و کاری ممکن است با تهدیدها و معضلاتی روبرو شود که عدم رفع به موقع و صحیح آن‌ها می‌تواند نتیجه روزها کار و صرف بودجه یک مجموعه را تهدید کند و عواقب گاها جبران ناپذیری برای آن به دنبال داشته باشد.
یک مشاور باتجربه می‌تواند مسائل و مشکلات حقوقی موجود بر سرراه شما را شناسایی کرده و بهترین راه‌های قانونی برای حل آن‌ها را به شما ارائه کند. این موضوع باعث می‎شود شما با آسودگی بیشتری به دیگر مسائل مربوط به کسب‎وکارتان رسیدگی کنید و خیالتان از بابت مسائل قانونی پیش آمده راحت باشد. تفاوتی ندارد که شما در چه مرحله‌ای از یک کسب‎وکار و یا استارتاپ هستید، استفاده از مشاور حقوقی از مهم‎ترین بخش‌های فعالیت شما خواهد بود.
لیان تا کنون ثبت ۵ برند تجاری را در زمینه های مختلف صنایع دستی، بهداشتی، تولیدی وغیره را داشته است.

مشاوره حقوقی استارتاپ ها

Legal advice for startups

تاسیس یک استارتاپ یا شرکت به بررسی‌های قانونی مختلفی نیاز دارد که این بررسی‌ها تنها با بهره‌گیری از یک مشاور حقوقی امکان‌پذیر است. مشاوری که در مورد مسائل قانونی از ابتدای مسیر ایجاد یک شرکت برای کسب مجوزهای لازم، تا مراحل ثبت شرکت، ثبت برند، استخدام نیرو و مسائل مربوط به وبسایت و حریم شخصی آگاهی داشته باشد. این کار باعث می‎شود تا قبل از وقوع مشکلات مختلف برای استارتاپ شما و ایجاد هزینه‌های زیاد بتوانید آن‎ها را از میان بردارید.

مشاوره حقوقی برای تنظیم قراردادها

Legal advice for arranging contracts

یک شرکت و یک کسب‌وکار در هر مرحله‌ای که باشد، نیازمند استفاده از دانش و تخصص مربوط در زمینه‌ عقد قراردادهای مختلف و روابط کاری خود است. قراردادهای استخدامی، شرکت در مزایده‎، اعطای نمایندگی، تفاهم‎نامه‎های همکاری، قراردادهای داخلی و بین المللی، قراردادهای فروش، پیمانکاری و دیگر قراردادها و پیمان‌نامه‌هایی که در یک مجموعه منعقد می‌شود نیازمند بررسی‌های حقوقی و قانونی است تا هم منافع شرکت تامین شود و هم از بروز مشکلات در آینده جلوگیری به عمل آورد.
صاحبان شرکت‎ها و مشاغل مختلف به خوبی از اهمیت مشاوره حقوقی در پیش‌برد اهداف کسب‌وکار خود آگاه هستند. اگر شما هم قصد دارید تا از دانش و تجربه تیم حقوقی مرکز مشاوره کارآفرینی لیان استفاده کنید همین حالا با ما تماس بگیرید.