مهارت آموزی

Skills training

تاکنون برای مدیریت کسب‌وکارتان با مشکل مواجه شده‌اید؟ برای حل چالش‌های خود با چه افرادی مشورت می‌کنید؟
در سال‎های نه چندان دور، مدرک تحصیلی یکی از گزینه‎های مهم کارفرمایان برای استخدام نیروی کار مورد نیاز خود بود. اما در حال حاضر، کشور ما با بیش از یک میلیون و سیصدهزار فارغ‌التحصیل دانشگاهی بیکار روبرو است که پس از پایان دوران دانشجویی و اخذ مدرک خود قصد ورود به بازار کار را دارند. در شرایطی که جمعیت زیادی از افراد متقاضی کار را تحصیل‎کرده‎ها تشکیل می‌دهند، ملاک دیگری برای پیداکردن شغل مورد نظر شما وجود دارد و آن هم مهارت است.
کسب مهارت آن چیزی است که می‌تواند شما را نسبت به دیگر افراد متقاضی برای کسب یک جایگاه شغلی برتری بدهد. به همین دلیل مشاوران این زمینه توصیه می‌کنند که افراد برای یافتن شغل مورد نظر خود بهتر است حتما مهارت کافی در خصوص آن داشته باشند. علاوه براین، شواهد نشان می‌دهد افرادی که پیش از ورود به بازار کار دوره‌های مهارت آموزی را پشت سر می‌گذارند، پس از آن نیز راحت‌تر از عهده کار برخواهندآمد و نیروهای موفق‌تری خواهند شد.
به همین دلیل ما در راستای اهداف مجموعه خود، تلاش کردیم تا با برگزاری دوره‌های مهارت آموزی و همچنین ایجاد فرصت‌های کارآموزی، افراد را برای معرفی و ورود به بازار کار آماده کنیم. این خدمت ارائه شده می‌تواند فرصت مناسبی برای کارفرمایان، شرکت‌ها و همچنین افراد تحصیل‌کرده‌ و بدون سابقه کاری باشد تا بتوانند از این طریق جذب بازارکار بشوند.